Výrobca: Fitokosmetik
Kód produktu: FK86
Dostupnosť: Skladom
2,05€ 2,40€

Množstvo

Prírodný depilačný krém na tvár a najjemnejšie časti pokožky s Anti-age efektom

Fitodepilátor s Anti-age efektom bezchybne, efektívne a nadlho odstraňuje chĺpky len za 5 minút. Je opatrný k jemnej pokožke tváre, má silný liftingový efekt, dokonale sa stará o pokožku, udržiava ju zdravú, krásnu a obsahuje organický olej z hroznových jadierok, ktorý intenzívne vyživuje a urýchluje regeneráciu pokožky. Ku kladným vlastnostiam patrí jednoduché použitie, ktoré si môžete dopriať v domácich podmienkach a taktiež je použitie úplne bezbolestné. Extrakt rozchodnice ružovej hĺbkovo hydratuje a zvyšuje imunitu pokožky, spomaluje procesy starnutia. Vitamín E omladzuje, robí pokožku super hladkú, maximálne pevnú a elastickú.

Spôsob použitia: Naneste krém na pokožku rovnomerne tak, aby boli chĺpky, ktoré si prajete odstrániť úplne pokryté krémom. Nechajte krém pôsobiť 5-7 minút a potom ho spolu s chĺpkami zotrite vatovým tampónom. Pokožku dôkladne opláchnite vodou.

Upozornenie: Obsahuje tioglykolát. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípravku. Len na vonkajšie použitie. Uchovajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí, dôkladne opláchnite oči veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Pred prvým použitím si spravte test na citlivosť: Naneste malé množstvo krému na lakťový kĺb a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. Ak sa v priebehu 24 hodín neobjavia žiadne nežiadúce príznaky, môžete krém používať.

Objem: 15ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!