Poštovné v SR
Kuriér GLS – po zabalení a odovzdaní je tovar doručený do 24 hodín na Vašu adresu.
Pri nákupe do 40€ s DPH je cena 4€. Pri nákupe nad 40.00 € s DPH je doprava zdarma
Slovenská pošta - po zabalení je balík odoslaný Poštou. Cena dopravy poštou je 3.50€, rýchlosť dodania balíka závisí od Pošty.
Dobierka: Cena dobierky je +1€ k cene vybraného poštovného

Spôsob dopravy:
- osobné prevzatie - Armádna 6, 911 01 Trenčín alebo Ľudovíta Stárka 911 01, Trenčín
- kuriérskou službou GLS
- Slovenskou poštou
Spôsob dopravy a miesto dodania si zvolíte v objednávkovom formulári.


Platobné podmienky:
Všetky ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH.
aj keď sa vždy v maximálnej miere snažíme uverejniť na našich stránkach najpresnejšie a úplné informácie o predávanom tovare, môžu niektoré texty obsahovať chyby či nepresnosti, no tieto nedostatky sú pri vzájomnej ochote vždy jednoducho riešiteľné.
predávajúci si vyhradzuje právo upraviť cenu tovaru pokiaľ zistí, že daná cena bola chybne uvedená. O tejto skutočnosti bude informovať zákazníka pred potvrdením jeho objednávky a to telefonicky alebo e-mailom, pričom bude zákazníkovi umožnené odstúpiť od objednávky.
Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad.

Platobné metódy:
V našom obchode www.sibírskakrasa.sk máte tri možností platby za vami vybratý tovar:
bankový prevod - obdržíte mail s potvrdením objednávky v ktorom nájdete inštrukcie pre prevod, objednávka bude spracovaná až po pripísaní platby na náš účet. V prípade, že chcete, aby sme objednávku spracovali ihneď, zašlite nám na e-mail potvrdenie o platbe.
dobierkou - tento spôsob platby zvolíte v prípade, že si tovar necháte poslať kuriérskou službou GLS alebo Slovenskou poštou a chcete tovar zaplatiť pri samotnom prevzatí.
Platba kartou cez platobný terminál