Výrobca: Fitokosmetik
Kód produktu: FK83
Dostupnosť: Skladom
2,50€

Množstvo

Jemný depilačný krém pre citlivú pokožku určený pre rýchle a úplné odstránenie nežiadúcich chĺpkov. Vďaka hydratačnému komplexu, ktorý obsahuje Aloe vera, krém intenzívne nasycuje pokožku vitamínmi a minerálmi, hĺbkovo hydratuje a tonizuje. Hydratačné zloženie krému dodá Vašej pokožke neobyčajnú hladkosť a jemnosť. Pravidelné používanie krému má za následok spomalenie rastu chĺpkov.

Spôsob použitia: Naneste krém na pokožku rovnomerne tak, aby boli chĺpky, ktoré si prajete odstániť úplne pokryté krémom. Nechajte krém pôsobiť 5-7 minút a potom krém spolu s chĺpkami zotrite špongiou. Pokožku dôkladne opláchnite vodou. Ak je to nevyhnutné, krém nechajte pôsobiť ešte niekoľko minút.

Upozornenie: Obsahuje tioglykolát. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípravku. Len na vonkajšie použitie. Uchovajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí, dôkladne opláchnite oči veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Pred prvým použitím si spravte test na citlivosť: Naneste malé množstvo krému na lakťový kĺb a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. Ak sa v priebehu 24 hodín neobjavia žiadne nežiadúce príznaky, môžete krém používať.

Objem: 25ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!